Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thomann.de tellimus, avaldage soovi.

3 posters

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Thomann.de tellimus, avaldage soovi. - Page 3 Empty Re: Thomann.de tellimus, avaldage soovi.

Postitamine  inx Reede Märts 11, 2011 1:05 pm

Tähtis teadaanne: Asjad on paigas cheers bounce
inx
inx


Tagasi üles Go down

Thomann.de tellimus, avaldage soovi. - Page 3 Empty Re: Thomann.de tellimus, avaldage soovi.

Postitamine  Jorxx Reede Märts 11, 2011 4:50 pm

vägev!
Jorxx
Jorxx
Mod


Tagasi üles Go down

Thomann.de tellimus, avaldage soovi. - Page 3 Empty Re: Thomann.de tellimus, avaldage soovi.

Postitamine  Jorxx Laup Märts 12, 2011 12:20 pm

Sai asjad eila lahti pakitud, kohe tundus üks asi veits imelik ja nii ongi, nimelt on 10" soolo asemel 8" tom, sellele palju raskem pihta saada Evil or Very Mad , ikka suudeti midagi ära nussida...
Jorxx
Jorxx
Mod


Tagasi üles Go down

Thomann.de tellimus, avaldage soovi. - Page 3 Empty Re: Thomann.de tellimus, avaldage soovi.

Postitamine  inx Laup Märts 12, 2011 4:11 pm

pole ju väga hullu, kui kunagi tuunima hakkad siis ostad hoopis uue soolu ja lükkad vana printsu tommiks Arrow
inx
inx


Tagasi üles Go down

Thomann.de tellimus, avaldage soovi. - Page 3 Empty Re: Thomann.de tellimus, avaldage soovi.

Postitamine  Martti Laup Märts 12, 2011 9:12 pm

kuda siis trummid ja midikas on, olete häält kah juba teinud?
Martti
Martti
Admin


Tagasi üles Go down

Thomann.de tellimus, avaldage soovi. - Page 3 Empty Re: Thomann.de tellimus, avaldage soovi.

Postitamine  Jorxx Püh Märts 13, 2011 2:05 am

kõik on vägev
Jorxx
Jorxx
Mod


Tagasi üles Go down

Thomann.de tellimus, avaldage soovi. - Page 3 Empty Re: Thomann.de tellimus, avaldage soovi.

Postitamine  Martti Püh Märts 13, 2011 5:47 pm

selge, eks ma näe kah vast siis ära kui torri liigun, võtan siis helipuldi kah kaasa. Ega see minu kidra väga ees ei ole? Võin korraldada nii, et saad selle mu ukse taha ära visata.
Martti
Martti
Admin


Tagasi üles Go down

Thomann.de tellimus, avaldage soovi. - Page 3 Empty Re: Thomann.de tellimus, avaldage soovi.

Postitamine  inx Püh Märts 13, 2011 6:53 pm

võta kõik kaasa jh........a kidrat ma küll kuhugi viia ei viitsi Razz
inx
inx


Tagasi üles Go down

Thomann.de tellimus, avaldage soovi. - Page 3 Empty Re: Thomann.de tellimus, avaldage soovi.

Postitamine  inx Püh Märts 13, 2011 10:02 pm

ma pean siiski ütlema, et ega ma sellest kitarrist eriti vaimustuses ei ole........
taping mode on normal aga need keelte moodi trigerid on suht pask Arrow
inx
inx


Tagasi üles Go down

Thomann.de tellimus, avaldage soovi. - Page 3 Empty Re: Thomann.de tellimus, avaldage soovi.

Postitamine  Martti Esm Märts 14, 2011 10:35 am

medikaga ikka kannatab mängida? Seal vist peaks mingisugune 30 päevane tagastusperiood vms kah vast olema.
Martti
Martti
Admin


Tagasi üles Go down

Thomann.de tellimus, avaldage soovi. - Page 3 Empty Re: Thomann.de tellimus, avaldage soovi.

Postitamine  Martti Kolm Märts 16, 2011 2:23 pm

Kas trummid on keldris või kodus? Ise tulen alles 25 märts. Enne ilmselt ei jõua, aga eks siis teeb asja kah.
Martti
Martti
Admin


Tagasi üles Go down

Thomann.de tellimus, avaldage soovi. - Page 3 Empty Re: Thomann.de tellimus, avaldage soovi.

Postitamine  Jorxx Kolm Märts 16, 2011 3:02 pm

trummid on keldris. Saatsin kirja ka Thomanni selle eksituse kohta, saadavad tasuta 10" soolo pad-i ja see mis valesti tuli jääb ka mulle cheers
Jorxx
Jorxx
Mod


Tagasi üles Go down

Thomann.de tellimus, avaldage soovi. - Page 3 Empty Re: Thomann.de tellimus, avaldage soovi.

Postitamine  Martti Kolm Märts 16, 2011 5:53 pm

siis on ju päris pro:D thomannis suht abivalmis inimesed, eks nad ilmselt ei taha halba kuulsust.
Martti
Martti
Admin


Tagasi üles Go down

Thomann.de tellimus, avaldage soovi. - Page 3 Empty Re: Thomann.de tellimus, avaldage soovi.

Postitamine  Jorxx Kolm Märts 16, 2011 11:17 pm

täna pandi 10" soolo teele.
Jorxx
Jorxx
Mod


Tagasi üles Go down

Thomann.de tellimus, avaldage soovi. - Page 3 Empty Re: Thomann.de tellimus, avaldage soovi.

Postitamine  Martti Kolm Märts 16, 2011 11:49 pm

see nv ikkagi paigas, eks siis näeb ja teeb.
Martti
Martti
Admin


Tagasi üles Go down

Thomann.de tellimus, avaldage soovi. - Page 3 Empty Re: Thomann.de tellimus, avaldage soovi.

Postitamine  inx Kolm Märts 23, 2011 11:31 am

jorxxi soolo saabus........ ma mõtsin natsa selle puuduva mount racki asja kah.........
aga mis oleks kui uue sooloka jaoks tooks nüüd krundilt päris sooloka ständi.....
siis on munn ja munandid kah kenasti varjatud What a Face
inx
inx


Tagasi üles Go down

Thomann.de tellimus, avaldage soovi. - Page 3 Empty Re: Thomann.de tellimus, avaldage soovi.

Postitamine  Jorxx Kolm Märts 23, 2011 6:52 pm

hmmm vb isegi saaks... kuigi standidel on piiratud see mis diameetriga trummid sinna lähevad.
Jorxx
Jorxx
Mod


Tagasi üles Go down

Thomann.de tellimus, avaldage soovi. - Page 3 Empty Re: Thomann.de tellimus, avaldage soovi.

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele